Personální služby

Správný výběr

Nábor je jedna z nejtěžších personálních disciplín - no ano, je to tak. Skvělé manželství, které vám vydrží mnoho let jste také neuzavřeli po dvou schůzkách. Náboru se věnují od roku 2000 a pohovorů jsem uskutečnila tisíce. 

Diagnostika 

Jsem certifikovaný specialista interpretace Hoganových testů. Dokáži smysluplně vysvětlit jak člověk pracuje pod stresem a jak jej motivovat.

Personální dokumenty

Složky - no to je papírová nuda. Zdálo by se na první pohled. Ale pořádek v dokumentech vám přinese klid a přehled nejen v pracovněprávní oblasti.

Rozvoj a vzdělávání

Sestavit plán rozvoje vašich zaměstnanců. Nehledejte v tom vědu - důležitý je zejména rozvoj v oblasti odborné, osobnostní, manažerské a jazykové. 

Vaši klíčové lidé

Máte ve firmě Klíčové lidi? Nebo jim říkáte zástupci? Tak na ně pozor, to jsou vaši nejcennější. Umím tyto klíčové lidi pro vás identifikovat a zároveň doporučit jakým způsobem s nimi pracovat. 

Procesy a předpisy

Proč to dělat složitě, když to jde jednoduše? Dobře a logicky popsané personální procesy a předpisy vám usnadní případný hladký zástup, či absolvování auditu. 

Hodnocení 

Férové, transparentní a hlavně kontinuální. Jedině tak vám budou vaši zaměstnanci věřit. Pomohu nastavit jasná kritéria dle jasných pravidel s jasnou odměnou. 

Outplacement

Když nastane čas, či potřeba, že se musíte s některými zaměstnanci rozloučit, pak nabízím program outplacementu, který obsahuje jak reálnou pomoc při zpracování CV a LinkedIn profilu, tak mnoho cenných rad, či tipů na otázky při interview, nebo vyjednávání si té správné mzdy. Samozřejmostí je prezenční, či online forma.
Během roku 2001 jsem outplacementovým programem provedla více než 80 lidí.. 

Poradenství a posouzení

Potřebujete jen párkrát poradit a nechcete si pořizovat stálého personalistu? I to je možné. Poskytuji konzultace pracovních agend osobně, telefonicky, přes skype, Teams, Google Meet, .... 

Atmosféra ve firmě

Jaký pán, takový krám. Ale ne vždy se vaše firma, potažmo atmosféra v ní, řídí jen vámi. Pomohu definovat, kde je zakopaný pes a jak atmosféru ve firmě vylepšit. 

Personalistika v klidu se zkušeným personalistou