Jaké osobní údaje po Vás chci a proč

Osobní údaje po Vás požaduji při odeslání formuláře na těchto webových stránkách, případně v rámci telefonické komunikace. Vyžaduji pouze ty údaje, které nezbytně potřebuji k vyřízení Vašeho požadavku.

Informace, které mi sdělíte, nebo odešlete, jsou bezpečně uloženy v zabezpečené e-mailové schránce a mám k nim přístup pouze já sama. Po 5ti letech se vždy znovu dotazuji na možnost Vaše osobní údaje dále archivovat pro účel případné další komunikace. Osobní údaje, které zpracovávám jako správce i jako zpracovatel, zpřístupňuji výhradně spolupracovníkům, kteří zajišťují administrativní a technickou podporu při vyřizování Vašich požadavků, případně jiným subjektům pouze z důvodu plnění zákonných povinností.

Webhosting pro tyto stránky zajišťuje ČESKÝ WEBHOSTING s.r.o.. Jako telefonního operátora využívám služeb společnosti Vodafone Czech Republic a. s..

Komu udělujete svůj souhlas

Souhlas se zpracováním osobních údajů poskytujete Mgr. Alexandra Filipová, Korunní 2569/108, Praha 101 00 - Vinohrady

Jaká jsou Vaše práva v souvislosti se zpracováním osobních údajů

Můžete se na mě kdykoliv obrátit a uplatnit právo na přístup k Vašim údajům, opravu Vašich údajů, které zpracovávám, případně požadovat změnu, doplnění nebo kompletní výmaz těchto údajů. V případě, že si budete přát výše uvedené změny, či se odhlásit, můžete se na mě kdykoliv obrátit na e-mailu
alexandra@externi-personalista.eu. Tento e-mail tedy můžete využít pro jakékoliv dotazy a požadavky v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů.